KSL Наклоне кріплення для ТВ "Simpler" 11EN (11EN)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Мінімальна діагональ | 18 " |
| Регулировка | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 75х100 мм, 100х75 мм |
| Тип | настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 309 ₴


