Настінний похило-поворотний кронштейн Simpler 48ET. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора?. Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 32-65 дюйма і вагою до 40 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200×200 мм до 400×400 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simpler |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Регулировка | нахил/+15°/-3°, поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x200 мм, 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 1000×400 мм, 100x300 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Цвет | Черный матовый |
Информация для заказа
- Цена: 1 837 ₴











