
Кронштейн KSL WM3N
2 462 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14671
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний похилий кронштейн WM3N. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 40-86 дюйма і вагою до 60 кг. Підтримуваний стандарт VESA: 200×200 мм до 600×400 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Регулировка | нахил |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 787x223x85 |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 200х300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 2 462 ₴







