
Кронштейн Simpler 27EN
414 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14677
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний похилий кронштейн Simpler 27EN. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100 × 100 мм до 200 × 200 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Регулировка | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Цвет | Черный матовый |
Информация для заказа
- Цена: 414 ₴









