
Кронштейн Simpler 48EN
879 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14679
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний похилий кронштейн Simpler 48EN. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 32-55 дюйма і вагою до 50 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200 × 100 мм до 400 × 400 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simpler |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Регулировка | нахил/-5°/+15° |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Цвет | Черный матовый |
Информация для заказа
- Цена: 879 ₴





