
Кронштейн KSL WMO-5121N
681 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14681
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний похилий кронштейн WMO-5121N. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75х75 мм до 200×200 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Регулировка | нахил/ -5°/+15° |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 75х100 мм, 100х75 мм, 75×200 мм, 200×75 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Цвет | Черный матовый |
Информация для заказа
- Цена: 681 ₴







