Настільний кронштейн підставка для телевізора SF-01 підходить для більшості моделей телевізорів діагоналлю від 40 до 86 дюймів і вагою до 40 кг.
Як правило, ніжки для телевізора, що входять в комплект, розміщені дуже широко, що не зручно при розміщенні телевізора на тумбі. Якраз з цим вам допоможе настільна підставка SF-01.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Способ установки | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 86 " |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Регулировка | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | за висотою від 100 до 400 мм, шириною не обмежено |
| Тип | настільне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 1 425 ₴






