
Кронштейн 2E Evdo (2EDGEREDUSB)
2 391 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14692
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кріплення для монітора настільне 2Е «Евдо» космічного сірого кольору з вбудованим USB-хабом на два порти стандарту 3.0. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі, пластику та алюмінію. Призначено для одного екрана діагоналлю 17-32″ і вагою від 2 до 9 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 75 × 75, 100 × 100, передбачено швидкоз’ємну пластину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Максимальная нагрузка | 2 кг /- 9 кг |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Назначение | кріплення моніторів |
| Регулировка | нахил, поворот, обертання |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 115 x 550 x 630 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
| Цвет | сірий/космічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 391 ₴










