
Кронштейн 2E Kiy (2EDGERED2)
3 876 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14693
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кріплення для монітора настільне 2Е «Кій» космічного сірого кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі, пластику та алюмінію. Призначено для двох екранів діагоналлю 17-32″ і вагою від 2 до 9 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 75 × 75, 100 × 100, передбачено швидкознімну пластину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Максимальная нагрузка | 2 кг /- 9 кг |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Назначение | кріплення моніторів |
| Регулировка | нахил, поворот, обертання |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1070 x 122 x 630 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
| Цвет | сірий/космічний |
Информация для заказа
- Цена: 3 876 ₴










