
Кронштейн 2E Legdap 23-55" (2E2GEN400.50.60)
1 305 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14694
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кріплення поворотне з кутом нахилу для ТВ 23-55″ 2E «Легдап» чорного кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі. Призначено для телевізорів діагоналлю 32-55″ і вагою до 50 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400. За допомогою системи прокладання кабелю, можна зібрати всі кабелі разом, організувавши порядок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 55" |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Регулировка | нахил/+5°-15°, поворот/±90° |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 485 x 430 x 615 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 1 305 ₴





