
Стельове кріплення ТВ Chief FHP 10-40", чорне (FHPVB)
2 618 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14695
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Chief FHPVB – це витончена цільнометалева система кріплення Centris, призначена для всіх дисплеїв, сумісних з VESA 75x75 мм, 100x100 мм та 200x100 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chief |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 18.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 40" |
| Мінімальна діагональ | 10" |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Регулировка | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм |
| Тип | Потолочное крепление |
Информация для заказа
- Цена: 2 618 ₴



