
Проектор Epson EB-W49 (V11H983040)
41 433 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14700
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Epson EB-W49 володіє компактним і стильним корпусом і ідеально підходить для демонстрації відеоконтенту і яскравих презентацій з чітким, добре читаним текстом, особливо коли важлива мобільність. Довгий ресурс лампи і перевірена часом надійність проекторів Epson забезпечать власнику мінімальні експлуатаційні витрати і відсутність занепокоєнь з приводу обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Тип матрицы | 3LCD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Лампа | |
| Тип лампы | UHE |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /5 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 92 x 302 x 249 |
| Класс устройства | для презентацій |
| Масштабування і фокусування | ручне/f=16.9-20.28 мм |
| Потребляемая мощность | 327 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.3-1.56 |
| Реальна роздільна здатність | 1280×800 |
| Ресурс лампы | 8000 год |
| Формати зображення | 16:10, 4:3, 16:9 |
| Яскравість екрану | 3800 лм |
Информация для заказа
- Цена: 41 433 ₴






