
Проєктор Epson EB-982W WXGA, 4200 lm, 1.38-2.24 (V11H987040)
45 825 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14701
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Проєктори Epson мають широкі можливості настроювання зображення, зокрема цифрову корекцію геометрії зображення, зум і горизонтальне і вертикальне зміщення об'єктива, тому проєктор необов'язково встановлювати суворо в центрі екрана. Це означає більше можливостей під час встановлення проєктора й екрана без втрати якості зображення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Тип матрицы | 3LCD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Лампа | |
| Тип лампы | UHE |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /16 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 105 x 309 x 282 |
| Класс устройства | для презентацій, універсальний, офісний |
| Масштабування і фокусування | ручне/f=18.2-29.2 мм |
| Потребляемая мощность | 327 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | довгофокусні (2 і вище)/1.38-2.24 |
| Реальна роздільна здатність | 1280×800 |
| Ресурс лампы | 6500 год |
| Формати зображення | 16:10:00 |
| Яскравість екрану | 4200 лм |
Информация для заказа
- Цена: 45 825 ₴






