
Проектор ASUS LATTE L1 (90LJ00E5-B00070)
23 506 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14702
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативний світлодіодний проєктор ASUS ZenBeam Latte L1 - 300 люмен, 720p, звук від Harman Kardon, динамік Bluetooth 10 Вт, відтворення відео протягом 3 годин, бездротове проєктування, вбудований акумулятор, USB Type-A, HDMI.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Потребляемая мощность | 36 Вт |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.585 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /2х5Вт (Harman/Kardon) |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 109 x 131 x 147 |
| Класс устройства | портативний проектор |
| Проєкційне співвідноошення | короткофокусний (0.8 - 1.3)/1.2:1 |
| Реальна роздільна здатність | 1280 x 720 (HD) |
| Ресурс лампы | 30000 год |
| Тип лампы | RGB LED |
| Формати зображення | 16:9 |
| Яскравість екрану | 300 лм |
Информация для заказа
- Цена: 23 506 ₴







