
Проектор ASUS ProArt A1 (90LJ00G0-B00270)
55 978 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14705
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ASUS ProArt Projector A1 LED – це перший у світі професійний проєктор, що пройшов перевірку Calman, що забезпечує користувачам яскраве зображення у форматі FHD. Попередньо відкалібрований на заводі до Delta E <2 для виняткової точності передачі кольору, він покриває 98% sRGB і Rec. 709 колірних просторів. Його світлодіодне джерело світла з яскравістю 3000 люменів забезпечує термін служби до 30 000 годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 99 x 405 x 283 |
| Класс устройства | професійний, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Потребляемая мощность | 370 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.3:1 ~ 1.56:1 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампы | 30000 год |
| Формати зображення | 16:10, 4:3, 16:9 |
| Яскравість екрану | 3000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 55 978 ₴







