З бездротовим інтелектуальним проєктором Acer M311 можна легко проводити конференції. Яскравість до 4500 люмен, роздільна здатність WUXGA (1920 × 1200) та можливість гнучкого розміщення дозволяють виконувати роботу швидше та простіше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114x313x240 |
| Діагональ зображення | 1.54 - 1.72 м |
| Класс устройства | Универсальный |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Потребляемая мощность | 265 Вт |
| Реальна роздільна здатність | 1280 x 800 /WXGA |
| Ресурс лампы | 6000 год |
| Формати зображення | 16:10, 4:3, 16:9 |
| Яскравість екрану | 4500 лм |
Информация для заказа
- Цена: 22 421 ₴





