Завдяки яскравості до 4500 люмен, роздільній здатності 800 x 600 та гнучкому розміщенню проектора ви можете працювати швидше та простіше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /3 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 105 x 300 x 220 |
| Діагональ зображення | 1.96 - 2.15 м |
| Класс устройства | Универсальный |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Потребляемая мощность | 260 Вт |
| Реальна роздільна здатність | 800 x 600 /SVGA |
| Ресурс лампы | 5000 год |
| Формати зображення | 4:3 |
| Яскравість екрану | 4500 лм |
Информация для заказа
- Цена: 17 364 ₴







