
Проєктор Acer Predator GD711 UHD, 4000 LED lm, LED, 1.22, WiFi, Aptoide (MR.JUW11.001)
59 677 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN14708
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відкривайте нові ігрові горизонти зі світлодіодною проєкцією GD711 із підтримкою HDR10 у якості 4K UHD і розганяйтесь на повну у FHD з частотою до 240 Гц на комп’ютері або вибирайте один із режимів, які підтримують змінну частоту оновлення для комп’ютера та консолей нового покоління. Зустрічайте домашній кінотеатр із підтримкою режиму гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 109 x 320 x 230 |
| Класс устройства | Универсальный |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Потребляемая мощность | 143 Вт |
| Реальна роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Ресурс лампы | 20000 год |
| Формати зображення | 16:9 |
| Яскравість екрану | 4000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 59 677 ₴








