
Проєктор Acer Predator GM712 UHD, 4000 lm, 1.21-1.59, WiFi, Aptoide (MR.JUX11.001)
60 073 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN14709
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відкрийте для себе нові горизонти в іграх завдяки проектору GM712 з технологією високої чіткості HDR10 у роздільній здатності 4K UHD і частотою оновлення до 240 Гц у роздільній здатності FHD на ПК1 або підберіть режим, що підтримує змінну частоту оновлення екрана як на ПК, так і на консолях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114 x 313 x 240 |
| Класс устройства | Универсальный |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Потребляемая мощность | 310 Вт |
| Реальна роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Ресурс лампы | 5000 год |
| Формати зображення | 4:3, 16:9 |
| Яскравість екрану | 3600 лм |
Информация для заказа
- Цена: 60 073 ₴








