
Проєктор портативний Asus ZenBeam L2 FHD, 400 lm, LED, 1.2, WiFi, Android TV (90LJ00I5-B01070)
29 574 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14716
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумний портативний світлодіодний проєктор ASUS ZenBeam L2 Smart - 960 світлодіодних люменів, 1080p, сертифікований Google Android TV box, звук Harman Kardon, динамік 10 Вт, вбудований акумулятор, ASUS Light Wall.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.57 кг |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /10Вт (with Smart AMP technology Harman/Kardon) |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 172 x 132 x 132 |
| Класс устройства | портативний проектор |
| Масштабування і фокусування | автоматична |
| Потребляемая мощность | 90 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | короткофокусний (0.8 - 1.3)/1.2:1 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампы | 30000 год |
| Формати зображення | 16:10, 4:3, 16:9 |
| Яскравість екрану | 960 лм /LED Lumens/ 400 ANSI Lumens |
Информация для заказа
- Цена: 29 574 ₴








