
Проектор Acer X129H (MR.JTH11.00Q)
18 086 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14717
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Проєктори Acer з функцією ColorSafe практично не схильні до втрати кольору, наприклад, до жовтого або зеленого відтінку на зображеннях, що відображаються деякими проєкторами, які використовувалися протягом тривалого періоду часу. Проєктори Acer використовують переваги технології DLP, а також унікальну технологію компенсації кольору оптичних компонентів Acer, щоб гарантувати цілісність зображення, незважаючи на тривале використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Черный |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Лампа | |
| Мощность лампы | 220 Вт |
| Изображение | |
| Разрешение | 1024x768 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версия Bluetooth | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Диагональ экрана | 0.58-7.62 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | немає |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | UHP |
| Коефіцієнт проекції | 1.94-2.16:1 |
| Количество ламп | 1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Максимальна фокусна відстань | 24 мм |
| Максимальное разрешение | 1920х1200 |
| Минимальное фокусное расстояние | 21.8 мм |
| Назначение | для роботи та освіти |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | є |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Энергопотребление | 275 Вт |
| Яркость | 4800 лм |
| пульт ДК | є |
Информация для заказа
- Цена: 18 086 ₴






