Енергоефективний проєктор Acer Vero PL2520i осяє ваші конференц-зали лазерною проєкцією. Цей проєктор Vero розроблений із думкою про сталий розвиток, водночас пропонує яскравість до 4000 люменів, роздільну здатність FHD, захист від пилу IP6X та багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /15 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 116 x 286 x 216 |
| Класс устройства | для домашнього кінотеатру, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Потребляемая мощность | 180 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампы | 20000 год |
| Тип лампы | Laser |
| Яскравість екрану | 4000 лм /3200 ANSI lm |
Информация для заказа
- Цена: 46 574 ₴








