
Камера відеоспостереження TP-Link TC70
1 223 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14772
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домашня охоронна Wi-Fi камера TP-LINK IP-camera TC70 з можливістю панорамування та нахилу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Тип камеры | IP |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 200 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | є |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Нет |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | 0°C~+40°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Интерфейсы | - |
| Класс защиты | внутрішня |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Разрешение | 2 МП |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Разрешение видео | 1920х1080 |
| Розміри | 117.7 х 86.6 х 85 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | немає |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| У комплекті | камера, блок живлення, монтажний комплект, інструкція |
| Угол наклона | 114° |
| Угол поворота | 360° |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат видео | H.264 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | немає даних дБ |
Информация для заказа
- Цена: 1 223 ₴


