
Акустична система 2E SoundXTube TWS MP3 Wireless Waterproof Red (2E-BSSXTWRD)
1 704 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN7465
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система 2E SoundXTube - вражаючих 30 Вт звуку на 360 градусів у вашій долоні. Завдяки технології Extra Bass ви зможете відчути потужні звукові хвилі своїх улюблених треків та вразити друзів. Пікнік на природі, подорож на велосипеді, відпочинок на пляжі чи закрита вечірка – акустична система 2Е завжди створить потрібну атмосферу та забезпечить відмінний настрій. Хочете більшого – об’єднайте дві SoundXTube у бездротову стерео пару за допомогою технології TWS та насолоджуйтесь справжнім стерео звуком у великій компанії, з подвійною потужністю!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Чувствительность | 65 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| Время работы | 24 ч |
| Входы | AUX (3.5 мм), MicroSD Card, USB-C |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | - |
| Диаметр динамиков | 48 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Дополнительно | Мікрофон//із шумозаглушенням, Hands-free, EXTRA BASS, Режим швидкого заряджання/Quick Charge через USB-C, Технологія розширення стерео DSP, Підтримка функції TWS/робота в стереопарі - налаштовується однією кнопкою, Захисту від води IPX7, Покриття Soft-Tou |
| Количество полос | нет данных |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность | 30 Вт /2x15 Вт Вт |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | 2 х 15 Вт |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | 2 |
| Формат акустики | 2 |
| Цвет | Алый |
| Частотный диапазон | 115 - 15000 |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| аудио | AUX |
Информация для заказа
- Цена: 1 704 ₴









