
Прально-сушильна машина LG фронтальна, 10.5(7)кг, 1400, А, 56см, дисплей, пара, інвертор, чорний (F4V9RC9P)
38 445 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN52439
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пральна машина з технологією AI DD і функцією сушки, 10,5/7 кг. В пам’ять пральної машини закладена база даних з 20 000 можливих поєднань тканин. Аналіз цих даних дозволяє підбирати свій алгоритм прання для кожного типу білизни. Як результат - висока якість прання та на 18% менше пошкоджень тканини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Класс отжима | A |
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 56.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 10.5 кг /прання, 7 кг - сушка |
| Программы | Бавовна, Змішані/кольорові тканини, Делікатна, Вовна, Ручне прання, Щоденне прання, Функція "освіжити", Моя програма, Бавовна +, Гіпоалергенне прання, Швидко 14, Очищення барабана, TurboWash 39, Без складок, Звичайна |
| Споживання води при пранні | 70 л /за цикл/ 14000 л за рік (прання+віджим), 180 л за цикл/36000 л за рік ()прання+віджим+сушка) |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип двигателя | Інверторний/Inverter Direct Drive™ |
| Цвет | Черный |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв /(1400/1200/1000/800/400/Без віджиму) |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 38 445 ₴







