
Пральна машина Whirlpool вертикальна, 1200, A+++, 60см, білий (TDLR60210UA)
16 244 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN14900
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пральна машина Whirlpool з вертикальним завантаженням соло: 6 кг - TDLR60210UA. Пральна машина стане чудовим рішенням для невеликих приміщень. Швидкий та енергоефективний віджим зі швидкістю 1200 об./хв. Ексклюзивна технологія 6th SENSE автоматично адаптує налаштування відповідно до кожного обраного циклу та програми, забезпечуючи якісне прання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 90 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 90x40x60 |
| Глубина | 90 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Бавовна, Делікатна, Вовна, Швидке прання, Бавовна ЕКО, Щоденне прання, Полоскання + Віджим, Синтетика, Верхній одяг, Джинси, Злив + Віджим, Темні тканини |
| Споживання води при пранні | 42 л |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 244 ₴









