Пральна машина Whirlpool з вертикальним завантаженням соло: 6.5 кг - TDLR65230UA. Пральна машина стане чудовим рішенням для невеликих приміщень. Швидкий та енергоефективний віджим зі швидкістю 1200 об./хв. Ексклюзивна технологія 6th SENSE автоматично адаптує налаштування відповідно до кожного обраного циклу та програми, забезпечуючи якісне прання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс отжима | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 90 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 90x40x60 |
| Глубина | 60 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Программы | Бавовна, Делікатна, Ручне прання, Швидке прання, Бавовна ЕКО, Спортивний одяг, Полоскання + Віджим, Джинс, Прання кольорових речей, Прання сорочок, Дитячий одяг, Злив + Віджим, Пухові речі, Коротка програма |
| Споживання води при пранні | 48 л |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 19 372 ₴








