
Пральна машина Whirlpool фронтальна, 1200, A+++, 43.5см, інвертор, білий (WRSB7259WBUA)
15 994 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14905
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пральна машина WRSB7259WBUA з фронтальним завантаженням виконана у білому кольорі. Клас енергоефективності А+++ для виняткової економії. Швидке та енергоефективе віджимання зі швидкістю 1200 об/хв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 85x59.5x43.5 |
| Глубина | 43.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Программы | Бавовна, Вовна, Додаткове полоскання, Швидке прання, Видалення плям, Антиалергія, Бавовна ЕКО, Полоскання + Віджим, Синтетика, Шовк, Злив + Віджим, Бавовна 20°, Видалення плям прискорене, Ультраделікатне прання |
| Споживання води при пранні | 50 л |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 15 994 ₴








