
Стирально-сушильная машина Hotpoint фронтальная, 10.5(7)кг, 1600, A, 60см, дисплей, пара, инвертор, белый (NDB10570DAUA)
19 553 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN54198
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стирально-сушильная машина Hotpoint фронтальная, 10.5(7)кг, 1600, A, 60см, дисплей, пара, инвертор, белый.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hotpoint-Ariston |
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 10.5 кг |
| Программы | Швидке прання, Бавовна ЕКО/(тільки сушіння також доступне), Інтенсивне прання/60°- 90° (тільки сушіння також доступне), Синтетика/(тільки сушіння також доступне), Вовна/(тільки сушіння також доступне), Прання 20°/Бавовна (тільки сушіння також доступне), П |
| Тип | прально-сушильна |
| Цвет | білий/+чорний |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1600 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 19 553 ₴

