
Пральна машина Whirlpool WRBSB6228BUA
13 787 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14906
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пральна машина вузька WHIRLPOOL WRBSB 6228 B UA. Технологія 6th Sense у пральних машинах. Пральні машини з технологією 6th Sense відчувають, підлаштовуються та контролюють тип завантаження, допомагаючи зробити білизну ідеально чистою, заощаджуючи до 30% часу, води та електроенергії, – залишається лише вибрати тип тканини та ступінь завантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 42.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Бавовна ЕКО, Щоденне прання/Змішані тканини • Бавовна • Синтетика • Кольорове прання • Швидке прання 30’, Полоскання + Віджим, Синтетика, Постільна білизна, Пухові ковдри, Прання кольорових речей, Злив + Віджим, Чисто+/ Видалення плям 40° • Швидке видален |
| Тип | пральна |
| Цвет | білий, чорний/люк та панель |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 787 ₴








