
Пральна машина Gorenje WNHPI62SCSIRV+бак (WNHPI62SCSIRV)
17 883 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14907
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пральна машина Gorenje фронтальна, з баком, 6кг, 1200, A+, 60см, дисплей, пар, інвертор, білий. Прання при низьких температурах із неагресивними безпечними мийними засобами дозволяє бактеріям потрапляти всередину барабана і розмножуватися. Ці бактерії можуть стати причиною неприємного запаху від щойно випраної чистої білизни. Програма SterilTub потурбується, щоб пральна машина зсередини була бездоганно чистою для найкращого догляду за білизною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс отжима | B |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 73.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Бавовна, Вовна, Швидке прання, Антиалергія, Синтетика, Дитячий одяг, Мікс, Пухові речі, Спорт, Чорне |
| Тип | пральна з баком |
| Тип двигателя | Inverter PowerDrive |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |
Информация для заказа
- Цена: 17 883 ₴




