
Пральна машина Whirlpool FFWDB976258BVUA
22 453 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14910
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидкість віджиму цієї моделі прально-сушильної машини Whirlpool складає 1600 об/хв. Ідеальна турбота про тканини. Ця прально-сушильна машина Whirlpool оснащена технологією 6th SENSE, в основі якої лежить багатопотокова система розподілу тепла, що дбайливо і ретельно висушує одяг. Технология FreshCare+. Делікатна обробка парою і обертання барабана подбають про речі, залишені в прально-сушильній машині. Завдяки технології FreshCare+, обробці парою та віджиму знищуються всі небажані запахи на 6 годин після прання. Обробка одягу при обертанні барабана дозволяє уникнути утворення складок на 6 годин після завершення сушіння. Завантаження для прання 9 кг. Ця прально-сушильна машина Whirlpool має завантаження 9 кг, тому завжди буде достатньо місця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Программы | Делікатна, Вовна, Швидке прання/30, Бавовна ЕКО, Синтетика, Злив + Віджим, Прання та сушіння/за 45 хвилин / за 90 хвилин, Кольори 15°, Полоскання та віджим, Швидке прання Rapid |
| Споживання води при пранні | 95 л |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип двигателя | Інверторний/SenseInverter |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1600 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 22 453 ₴








