Машина ARDESTO Bianco Vero з фронтальним завантаженням легко впорається з 7 кг білизни. Оснащена тихим інверторним двигуном Eco silence. Ефективну роботу пральної машини гарантує система безпеки, яка включає захист від відкриття дітьми та протипроливання, контроль піноутворення, температури води, балансування білизни в барабані, швидкості обертів під час віджимання. Керування електронне, наявний цифровий дисплей. Передбачено 15 програм прання: бавовна, інтенсивне прання, синтетика, швидке прання, пам’ять, еко 20°C, джинси/кольорові речі, пухові вироби, делікатне прання, спортивні речі, штори, вовна, протиалергія, ополіскування, злив/віджим. Зручності користування додає функція «Відкладений старт».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 45 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Количество программ стирки | 15 /() |
| Программы | Бавовна, Вовна, Швидке прання, Антиалергія, Інтенсивне прання, Синтетика, Штори, Джинси/кольорові речі, Злив + Віджим, Полоскання, Спортивні речі, ECO 20°C, Пухові вироби, Делікатне прання, пам'ять |
| Споживання води при пранні | 37 л |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.6 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 898 ₴











