Прально-сушильні машини I-Pro Series 5 пропонують індивідуальні рішення, щоб насолоджуватися пранням професійного рівня вдома. Завдяки великій потужності, навіть у вузьких машинах, і повному набору спеціальних програм результати завжди професійні та з максимальною гігієною для одягу. Прально-сушильні машини Haier I-Pro Series 5 оснащені інноваційним двигуном Direct Motion з прямим приводом, який забезпечує виняткову надійність, надзвичайно тиху роботу та точний рух барабана діаметром 525 мм. Є також унікальні функції Haier, такі як керування I-Time і цикл освіження. Більше того, прально-сушильні машини можна підключити до мобільного застосунку hOn для дистанційного керування та отримання додаткового набору функцій, як ексклюзивна Washing-Lens.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 46 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Программы | Бавовна ЕКО, Синтетика, Пухові ковдри |
| Споживання води при пранні | 44 л /- 77 л |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип двигателя | Інверторний/Direct Motion |
| Цвет | Серебристый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 28 623 ₴








