
Пральна машина Beko B5WFU58436W
21 540 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14913
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Більше не потрібно турбуватися про кількість мийного засобу або необхідність додавати його перед кожним завантаженням машини. Просто налийте в пральну машину рідкий засіб для прання та кондиціонер для білизни, а функція AutoDose автоматично додасть необхідну кількість для кожної програми. Результат? Ідеально чиста білизна після кожного прання без необхідності постійно додавати засіб для прання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Класс отжима | B |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Потребление воды | 48 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Eco | немає |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | є |
| Антиалергійна | немає |
| Біла тканина | нема |
| Верхній одяг | є |
| Высота | 84 см мм |
| Глубина | 50 см /, 55 см із врахуванням дверцят мм |
| Гігієна | є |
| Делікатне прання | є |
| Джинси | є |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткові програми | спідня білизна / очищення барабана |
| Дозавантаження | через додаткову кнопку |
| Дополнительное полоскание | є |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 8 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Защита от протечек | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Класс энергопотребления | A+++/-10% |
| Кольорові тканини | немає |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Отжим | є |
| Отсрочка старта | є |
| Полоскання | є |
| Предварительная стирка | є |
| Привод | ремінний |
| Программы | Бавовна, Синтетика, Бавовна Eco, ополіскування, Спідня білизна, Штори, Мікс, StainExpert, Рушники, Завантажувана програма, Експрес Щоденна/Експрес 14 хв, Темний одяг/Джинси, М'які іграшки, Вовна / Ручне прання, Делікатні речі, Віджим+Злив, Гігієнічна+Пара |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | є |
| Рівень шуму віджиму | 73 дБ |
| Рівень шуму прання | 52 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | є |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темна тканина | є |
| Тип | пральна |
| Тип стиральной машины | фронтальне завантаження |
| Хлопок | є |
| Цвет | Белый |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Шелк | немає |
| Шерсть | є |
| Ширина | 60 см |
| Щоденне прання | є |
Информация для заказа
- Цена: 21 540 ₴






