Мінімальне формування льоду
Утворення льоду в холодильниках зі статичною системою охолодження призводить до змерзання продуктів один з одним та підвищення споживання електроенергії приладом. Завдяки спеціальній випарній системі MinFrost® у морозильній камері утворюється набагато менше льоду. Це забезпечує кращу безпеку заморожених продуктів і нижче енергоспоживання, а також виключає необхідність частого розморожування морозильної камери.
Двері, що перенавішуються
Регулювання напряму відчинення дверей відповідно до планування кухні
Іноді планування кухні вимагає, щоб двері холодильника відчинялися в один бік, а не в інший. Петлі дверей, що перенавішуються, можна розташувати як з лівої, так і з правої сторони холодильника, дозволяючи вибрати, в який бік будуть відкриватися його двері. Крім того, ви можете збільшити холодильну систему, встановивши два прилади поруч один з одним та навісивши двері одного з них з іншого боку.
Безпечне скло
Полиці із високоміцного скла
Не переживайте, ставлячи велику важку каструлю в холодильник із полицями із безпечного скла. Вони виконані із загартованого високоміцного скла та витримують навантаження до 25 кг. Ці полиці більш стійкі до появи тріщин і подряпин, ніж полиці з необробленого скла, тому ви можете без побоювань ставити на них важкий посуд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип управления | Механическое |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 16 час |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 2.25 кг/сутки |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 160х54х59 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 250 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свежести | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | SN/N/ST |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 5 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 1 шт |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 46 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 204 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | автоматична |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохлаждение | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | 0,6 кВт/добу |
Информация для заказа
- Цена: 12 120 ₴











