
Холодильник Gorenje NRK6192AXL4
21 748 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14943
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею, що дозволяє знизити енергоспоживання. В результаті ємність сховища використовується оптимально, а розморожування та очищення внутрішньої частини більше не потрібні. Пакети або шматочки заморожених продуктів не прилипатимуть один до одного, завдяки чому продукти в морозильній камері залишаться чистими та акуратними. IonAir створює всередині приладу негативно заряджені іони, які завдяки системі MultiFlow 360 ° рівномірно розподіляються по всій холодильній камері. Збагачене цими аніонами повітря зберігає смак і усуває неприємні запахи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 17 час |
| Зона свежести | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Суперзаморозка | Да |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 59 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 186х59.5х60 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 3 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 302 л |
| Зовнішній дисплей | є |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 3 шт. / загартоване скло + 1 решітка |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 99 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 203 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперохлаждение | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Энергопотребление | 0,66 кВт/добу |
Информация для заказа
- Цена: 21 748 ₴










