
Холодильник Gorenje NRK619EABXL4
25 744 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14946
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ФУНКЦІЯ CONVERT FRESHZONE. Готовність до будь-якої події. Ця зручна шухляда просто змінює своє призначення зі зберігання м’яса й риби на шухляду для фруктів і овочів, щоб користувачі могли без зусиль розмістити всі свої свіжі продукти. Досить стомливого розморожування. Одна з найкращих систем охолоджування на ринку, установлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею, щоб знизити споживання електроенергії. Унаслідок цього простір використовується оптимальним чином, а морозильну камеру непотрібно розморожувати й мити. Пакунки й окремі заморожені продукти не злипаються, що дає змогу підтримувати порядок у морозильній камері.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 17 час |
| Зона свежести | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Суперзаморозка | Да |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 59 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 185x60x59.2 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 3 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 302 л |
| Зовнішній дисплей | є |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 3 шт. / загартоване скло + 1 решітка |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 99 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 203 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | автоматична |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперохлаждение | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Чёрный |
| Энергопотребление | 0,66 кВт/добу |
Информация для заказа
- Цена: 25 744 ₴










