
Холодильник Gorenje, 161х55х56см, 160(78)л, А++, Білий (RK4162PW4)
13 644 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14961
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чудова комплектація й ефективність. Економічні довгуваті світлодіодні світильники є енергоефективними, служать довше та споживають менше енергії. Зручне зберігання яєць. Зберігайте яйця під рукою завдяки зручному лотку для яєць, який легко очищати. Лоток для льоду. Міцний пластиковий лоток для льоду просто використовувати, а завдяки йому кубики льоду завжди будуть під рукою. Свіжі продукти, наче щойно з городу. Простора шухляда CrispZone зберігає свіжість і поживні якості фруктів і овочів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 15 час |
| Зона свежести | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 3 кг/сутки |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 50 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входить до комплекту | 2 лотки для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.3х55х55.7 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 2 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 225 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | N/ST/T |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 2 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 66 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 159 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохлаждение | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | 0,53 кВт/добу |
Информация для заказа
- Цена: 13 644 ₴



