
Морозильна камера Gorenje FN619EEW5
22 571 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14966
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Забудьте про стомлююче розморожування. Інтенсивна циркуляція холодного повітря виводить вологу з морозильної шафи. Це запобігає утворенню льоду на продуктах та внутрішніх стінках приладу, а також знижує витрату електроенергії. В результаті збільшується корисний простір для зберігання і відпадає необхідність у розморожуванні та очищенні приладу. Упаковки продуктів не примерзають одна до одної і зберігаються у належному вигляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 66 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 18 кг/сутки |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 15 год |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, лоток для льоду |
| Габарити (ШхВхГ) | 59,5x185x66,3 см |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Кількість полиць/секцій | 7 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | є |
| Перевішування дверцят | є |
| Полезный объем | 280 л |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | No Frost |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | Инверторный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Швидке заморожування | є |
| Энергопотребление | 257 кВт/рік |
Информация для заказа
- Цена: 22 571 ₴










