
Морозильна скриня Gorenje, 297л, А+, ST, білий (FH30EAW)
14 819 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14969
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимальна ефективність за низьких температур. Сильний холод не стане на заваді під час використання цієї морозильної шафи, оскільки вона чудово працює, навіть коли температура зовні опускається до -15 °C. Тому вона ідеально підходить для встановлення в гаражі чи погребі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Да |
| Мощность замораживания | 16 кг/сутки |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 40 год |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, металевий кошик - 2 шт. |
| Габарити (ШхВхГ) | 111,4x84,7x63 см |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наличие дисплея | із зовнішнім дисплеєм |
| Наличие подсветки | є |
| Перевішування дверцят | немає |
| Полезный объем | 297 л |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування | крапельна |
| Тип | Сундук |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Швидке заморожування | є |
| Энергопотребление | 231 кВт/рік |
Информация для заказа
- Цена: 14 819 ₴





