
Морозильна камера Gorenje FN619EABK6
28 317 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14970
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездоганна чистота без зусиль. Інноваційне глянсове гладке покриття всередині відділень забезпечує легке чищення холодильників із морозильними камерами Gorenje GardenFresh, щоб їжа зберігала поживні властивості та не псувалася.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 68 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 13 кг/сутки |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 15 год |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, лоток для льоду |
| Габарити (ШхВхГ) | 185х59.5х66.3 см |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Кількість полиць/секцій | 3 |
| Наличие дисплея | з внутрішнім дисплеєм |
| Наличие подсветки | є |
| Перевішування дверцят | є |
| Полезный объем | 280 л |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування | No Frost |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | Инверторный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Чёрный |
| Швидке заморожування | є |
| Энергопотребление | 257 кВт/рік |
Информация для заказа
- Цена: 28 317 ₴









