
Морозильна скриня Gorenje FH25EAW
12 106 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14971
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сильний холод не стане на заваді під час використання цієї морозильної шафи, оскільки вона чудово працює, навіть коли температура зовні опускається до –15 °C. Тому вона ідеально підходить для встановлення в гаражі чи погребі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 36 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 11.2 кг/сутки |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 39 год |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, металевий кошик - 2 шт. |
| Габарити (ШхВхГ) | 96.3х84.7х63 см |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наличие дисплея | із зовнішнім дисплеєм |
| Наличие подсветки | є |
| Перевішування дверцят | немає |
| Полезный объем | 243 л |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | крапельна |
| Тип | Сундук |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Швидке заморожування | є |
| Энергопотребление | 215 кВт/рік |
Информация для заказа
- Цена: 12 106 ₴



