
Плитка настільна Sencor електрична, комфорок - 1 на 1.5кВт, керування - мех., білий (SCP1503WH-EUE4)
968 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN15047
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настільна плита Sencor SCP1503WH-EUE4 із захистом від перегріву, потужністю 1500 Вт ідеально підходить для гуртожитку, офісу або наметового табору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | настільна плита |
| Высота | 8.1 см мм |
| Глубина | 28.3 см мм |
| Кількість конфорок | 1 |
| Тип | Электрическая |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 24.7 см |
Информация для заказа
- Цена: 968 ₴



