
Плитка настільна Sencor електрична, комфорок - 2 на 1.2кВт + 1.2кВт, Hi - Light (SCP2263BK)
2 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN15050
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Двоконфорочна інфрачервона плита. Помічник на дачі або у відпустці. Просте управління і догляд. 2 інфрачервоні-склокерамічні конфорки з діаметром 19 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | настільна плита |
| Высота | 8.2 см мм |
| Глубина | 28 см мм |
| Кількість конфорок | 2 |
| Тип | електрична, інфрачервона |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴









