
Плита ARDESTO комбі, 52л, 50x60см, чавун, форсунки LPG (підкл. газового балона), білий (FSC-F5060AW)
11 798 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15054
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плита ARDESTO FSC-F5060AW білого кольору комбінованого типу. Варильна поверхня газова, на 4 конфорки, додатково в комплекті є форсунки для скрапленого газу LPG. Духова шафа електрична, з підсвічуванням, об’ємом 52 л. Клас захисту I. Запалювання автоматичне, в ручці. Решітку виготовлено з чавуна – міцного та довговічного матеріалу. Cool Door – знімне внутрішнє скло духової шафи. Функція гриль. Містке висувне відділення для зберігання. Оснащена функцією газ-контроль. У комплекті постачання решітка та два дека – звичайне та глибоке. Розмір (в × ш × г) 85 × 50 × 60 см. Вага – 34 кг. Із кухонною плитою ARDESTO FSC-F5060AW рутинні процеси приготування страв перетворяться на захопливі заняття з елементами творчого експерименту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34 кг |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Газ-контроль | є |
| Глубина | 60 см мм |
| Класс энергопотребления | A/духова шафа |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Таймер, Верхній нагрів/650 Вт, Нижній нагрів/800 Вт, Освітлення/15 Вт, Внутрішнє знімне скло/Cool Door |
| Обсяг духовки | 52 л |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 798 ₴










