
Плита ARDESTO комбі Line-R, 53л, 60x60см, конвекція, чавун, форсунки LPG (підключення газового балона), кремовий (FSCF-C607CR)
13 871 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN51976
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Комбінована плита ARDESTO Line-R FSCF-C607CR кремового кольору в ретродизайні. Має чотири газові конфорки (пальники), вкриті чавунними решітками. Запалювання автоматичне, в ручці. Додатково в комплекті змінні форсунки для скрапленого газу (LPG).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 89.1 см мм |
| Газ-контроль | є |
| Глубина | 63.1 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Обсяг духовки | 53 л |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Кремовый |
| Ширина | 59.7 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 871 ₴










