
Плита ARDESTO CTC-NS5015B, тип газу LPG, 3 алюмін. газ. пальника, 1 електрич. ко (CTC-NS5015B)
2 631 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15058
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У дизайні плити немає нічого зайвого – стриманий мінімалізм у тренді повсякчас. А вдало продумана конструкція забезпечить довговічність і зручність експлуатації пристрою: сталевий корпус, металева кришка, протиковзкі ніжки, а також три газових пальника різного розміру та одна чавунна конфорка для максимально швидкого приготування в посуді різного об’єму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | настільна плита |
| Высота | 10.5 см мм |
| Глубина | 52 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип | електрична, газова, комбінована |
| Управление | електронне |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 631 ₴







