
Плита ARDESTO комбі 2 газ + 2 електро, 58л, 60x60см, форсунки LPG (підключення газового балона), чорний (FSCF-C604CB)
12 511 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN51974
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Комбінована плита ARDESTO зі змішаною варильною поверхнею є вдалим рішенням за умов періодичного припинення електропостачання. Якщо в оселі не проведено централізоване газопостачання, то за потреби плиту можна під’єднати до газового балона через форсунки NG (G20 – 13 мбар). На варильній поверхні чотири конфорки: дві електричні (180 мм та 145 мм) та два газові пальники з емальованою решіткою. Для безпеки користування газом передбачено газ-контроль. Також плита оснащена духовою шафою об’ємом 58 л, що вкрита емаллю легкого очищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34.3 кг |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 89.1 см мм |
| Газ-контроль | є |
| Глубина | 63.1 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | таймер, верхній нагрів, нижній нагрів, Освітлення |
| Обсяг духовки | 58 л |
| Тип | Комбинированная |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.7 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 511 ₴










