
Настільна плита Sencor SCP2803BK
5 107 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15063
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SCP 2803BK SmoothCook пропонує високу продуктивність двох 20-сантиметрових конфорок зі склокераміки. Готує швидко, має змінне регулювання із кроком 100 Вт. На дисплеї кожної конфорки відображається поточна вихідна потужність, яку легко встановити та змінити за допомогою хромованих ручок. Він оснащений пристойним дисплеєм, призначеним для передачі всього важливого, не заважаючи при цьому. Таймер легко встановлюється в діапазоні від однієї хвилини до трьох годин. Технічне обслуговування також не викликає проблем – монолітна верхня кришка легко миється. Монолітна поверхня плити також забезпечує більшу безпеку, а стійкість посуду на цій варильній панелі набагато вища, ніж у багатьох стандартних конфорок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | настільна плита |
| Высота | 7.5 см мм |
| Глубина | 30 см мм |
| Кількість конфорок | 2/(2 200 Вт + 1 300 Вт) |
| Можливості | таймер/від 1 хвилини до 3 годин, Незалежне керування для кожної конфорки та дисплей з білими цифрами |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Тип | Электрическая |
| Управление | поворотні регулятори |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 54.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 107 ₴










